Знижки

до 25%

Обирайте продукцію

Рекомендовані Товари

Products not found
/
Про компанію

Про компанію

Ви знаходитесь на сайті Торгової компанії Меркурій. Торгова Компанія Меркурій була зареєстрована і почала свою діяльність 2004 році і активно працює на ринку більше 17 років. У нас ви можете купити велику кількість газорегулюючого обладнання брендів TARTARINI, FICHER, ГТВ, ущільнювачів, гідроізоляційних матеріалів необхідних при виконанні ремонтних, будівельних робіт для промислових об’єктів, виробництва.

Готові запропонувати, гідроізоляційні, ущільнювальні, гумовотехнічні, мастильні, ізоляційні матеріали а саме, бітум будівельний, брізол модифікований, мастика, плівки ізоляційні, зварювальні електроди і дріт. Зазначені товари ви можете купити оптовими і мелкоптовая партіями за погодженням. Завдяки наявності дилерських контрактів пропонуємо конкурентно здатні ціни на ринку. Всі ціни на товари вказані в прайсі.

Зробити замовлення і погодити умови оплати і доставки ви можете, зателефонувавши за телефонами вказаними на нашому сайті.

Офіс і склад нашої компанії розташований в Київ. Команда наших співробітником
допоможе зробити доставку продукції в будь-який населений пункт України, за допомогою різних транспортних компаній, виконуємо оптимальний підбір транспортування по згідно і побажанням наших клієнтів. Зацікавлені в довгострокових ділових відносинах, як з великими, так і з невеликими клієнтами, постійно ведемо роботу і стежимо за якістю продукції, серед нашої продукції тільки надійні і якісні матеріали. Великим замовникам готові запропонувати особливі умови оплати, доставки та співпраці.

UPS shipping rates are based on the number of boxes, the weight of the boxes, and the distance to be traveled. As you continue adding items to your cart, you’ll see a small increase in the shipping until another box is needed, at which point you’ll see another significant increase.